Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Sadarbības un pieredzes apmaiņas seminārs Daugavpils Centra vidusskolā 14.pirmsskolas izglītības iestādes pedagogiem.

Š. g. 6.decembrī Centra vidusskolā notika sadarbības un pieredzes apmaiņas seminārs Daugavpils 14.pirmsskolas izglītības iestādes pedagogiem. Pirmsskolas skolotājas vēroja dabaszinību un latviešu valodas stundas 1.a un 1.b. klasē.

Semināra gaitā notika arī vēroto stundu analīze un diskusija. Tika apspriesti tādi jautājumi kā latviešu valodas īpatsvars dažādās nodarbībās bērnudārzā un mācību stundās 1.klasē, valodas prasmes un iemaņas, kuras jāapgūst bērniem pirmsskolas izglītības iestādē un 1.klasē.

14.pirmsskolas izglītības iestādes skolotājas Nadežda Maskaļenko, Vineta Grigorjeva, Jeļena Petunova un metodiķe Janīna Smuļko atzinīgi novērtēja vērotās stundas un skolotāju profesionalitāti, arī pastāstīja, kā bērnudārzā tiek apgūta latviešu valoda, kurām valodas prasmēm tiek pievērsta lielāka uzmanība mācību procesā.

Šādi sadarbības pasākumi ir lieliska iespēja ne tikai iepazīt kolēģu pieredzi, bet arī izprast pirmsskolas un sākumskolas izglītības savdabību. Tā ir iespēja saprast to, kā kvalitatīvāk organizēt darbu, lai pēctecība starp šiem izglītības posmiem būtu efektīva.

Paldies skolotājām Teresai Kovalei un Ingrīdai Vilmanei par savas pieredzes popularizēšanu. Ceram uz turpmāko sadarbību ar 14.pirmsskolas izglītības iestādi!

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/vest/8-news/357-seminars0612#sigProIdd46b9301d2