Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Šī gada 8. decembrī mūsu skolas 1.b klases skolēni projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros apmeklēja Latgales Zoo. Bērniem bija iespēja redzēt dažādus eksotiskos un vietējos dzīvniekus.

Ienākot Latgales Zoo mēs sajutāmies kā tropikos. Gaiss bija silts un mitrs. Visapkārt valdīja patīkama Ziemassvētku noskaņa. Baseinā mierīgi peldēja Japānas karpa Koi, Tīģeru astronotuss, sams Klariuss un Tīģersams. Viņiem blakus atradās Kaspijas un Eiropas purva bruņurupuči. Mazliet tālāk, stūrī sēdēja Eiropas trusis, bērniem ļoti gribējās viņu noglaudīt.

Skolēniem bija iespēja vērot dažādas čūskas - Parasto žņaudzējčūsku, Tīklaino pitonu, Briljanta pitonu, Kubas žņaudzējčūsku un Dzelteno anakondu.

Bērniem ļoti patika Jemenas hameleons un Zaļā iguāna. Viņi ilgi stāvēja pie viņu terārijiem un pētīja šos dzīvniekus.

Pats neparastākais iemītnieks bija Sarainais bruņnesis. Visi gāja klāt un skatījās uz šo neparasto dzīvnieku. Tieši par viņu bija uzdots visvairāk jautājumu mūsu ekskursijas vadītājam.

Mēs ļoti daudz interesanta uzzinājām par Āfrikas racējvardi, un tas mūs patiešām pārsteidza. Protams bez uzmanības nepalika arī Kaimānu bruņurupucis. Tik lielu bruņurupuci bērni vēl nebija redzējuši.

Visvairāk bērnus sajūsmināja Krabēdājs makaks, Parastais marmozets Surikāti. Bērni ar lielu interesi klausījās, ko par šiem dzīvniekiem stāstīja ekskursijas vadītājs.

Visu atlikušo dienas daļu skolēni dalījās iespaidos un pārrunāja redzēto. Viņi bija ļoti priecīgi par iespēju apmeklēt zoodārzu.

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/robo/8-news/996-latgales-zoo#sigProIdb8cd90130c