Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

7.decembrī Daugavpils Kultūras un sporta pilī jau 14.reizi notika bērnu un jauniešu iecienītais skatuves mākslas konkurss ,,Pop-Clip". Šogad skatītāju vērtējumam tika piedāvāti 18 klipi, no kuriem 5 bija sagatavojuši mūsu skolas audzēkņi.

Jaunāko klašu grupā ar aristokrātisku, izsmalcinātu priekšnesumu ,,Pelnrušķīte" konkursu atklāja mūsu skolas 2.-3. klašu komanda, savukārt 5.a klases veidotais klips ,,Madagaskara" aizrāva publiku un izraisīja neviltotas emocijas. Visus tā pa īstam pamodināja un uzmundrināja 7.b klase ar klipu ,,Celies!". Bet vislielākais prieks par komandas ,,8.a& Co" veidoto  klipu ,,Music in my heart" un iegūto 3.vietu. Apsveicam 8.a klasi un audzinātāju Ingrīdu Karašovu!

Jaunāko klašu grupā uzvarēja 10.vidusskolas komanda ar klipu ,,Piemājas dārziņš".

Vecāko klašu grupā mūsu skolu pārstāvēja komanda, kurai klipā ,,Dabas brīnums" izdevās uzburt varavīksni. Uzvaru šai grupā guva 10.vidusskolas sociāli aktuālais klips ,,Es aizbraukšu uz Londonu!". Tajā, pretēji nosaukumam, tika pausta ideja par palikšanu šeit.

Mūsu skolas komandām jau vairākkārt ir izdevies izcīnīt augstas vietas un uzvaras šajā konkursā, tāpēc novēlam skolēniem arī turpmāk attīstīt savu talantu un pierādīt sevi uz lielas skatuves!

Dace Aizpuriete

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/robo/8-news/356-popklip#sigProId8dd47203f8