Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Daudzu zēnu sapnis ir labi spēlēt futbolu, kurš, gadiem ejot, kļūst arvien konkrētāks – spēlēt pilsētas labākajā komandā, valsts izlasē, spēlēt tā, kā to dara Krištianu Ronaldu, Lionels Mesi…

Ceļā uz savu sapni ir arī Daugavpils Centra vidusskolas 10.a klases skolnieks Leonids Truskovskis – Latvijas Jaunatnes U17 futbola izlases kapteinis, U16 izlases spēlētājs, šīs sezonas labākais aizsargs.

Ar futbolu Leonids nodarbojas kopš septiņu gadu vecuma, regulāri piedalās Latvijas junioru izlases treniņnometnēs un šī gada novembrī veiksmīgi startēja UEFA Eiropas U17 čempionāta kvalifikācijas turnīrā Gruzijā, kur sacentās ar Melnkalnes, Gruzijas un Itālijas komandām. Leonīds pastāstīja, ka šajā sezonā viņš spēlēja Latvijas futbola 1.līgas BFC,,Daugavpils” komandas sastāvā un ir aizvadījis 14 mačus, kuros palīdzēja komandai izcīnīt 3.vietu savā līgā.

Pēdējo gadu laikā Leonids ir spodrinājis Daugavpils un Latvijas vārdu starptautiskas spēlēs Lietuvā, Igaunijā, Čehijā, Slovākijā, Ukrainā, Vācijā un Somijā. Viņš ir palīdzējis arī U18 izlasei starptautiskos mačos Moldovā un Baltkrievijā.

,,Ir veikts vēl viens solis pretī savam sapnim,” šo sezonu futbolā raksturo pats Leonids. Kaut ir pirmssvētku laiks, viņš jau aktīvi gatavojas nākamajai sezonai, treniņiem, kas bieži notiek pat divreiz dienā. Uz jautājumu, kā izdodas panākt tik atzīstamus rezultātus, Leonids atbild ļoti lakoniski : ,,Es nezinu, kas ir slinkums…”

Arī Centra vidusskolas kolektīvs ir saņēmis pateicību no Daugavpils pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes ,,Futbola centrs Daugavpils” par atsaucību un sadarbību jaunā sportista izglītošanā un profesionālās karjeras izaugsmes veicināšanā.

No sirds vēlam Leonidam, lai viņa sapnis piepildās!

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete