Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Šogad mūsu skolnieces veiksmīgi piedalījās pilsētas atklātajā mājturības olimpiādē, kas tika veltīta tēmai „Varavīksne". Olimpiādē bija jāveido kompozīcija paliktnim, izvēloties kā iedvesmas avotu vienu no piedāvātajiem ainavu attēliem. Meitenes ar interesi gatavojās olimpiādei un sasniedza labus panākumus: 7.a klases skolniece Anna Kučika – 3. vietu, Fabiola Pollutri – atzinību, 6.b klases skolniece - Darja Vasile – atzinību.

Paralēli 4 skolnieces (Miroslava Vilkova, Fabiola Pollutri, Anna Kučika, Jekaterina Baranovska) gatavoja mājas darbu 11. atklātajai mājturības olimpiādei – paliktni par tēmu „Vasara".

Olimpiādes "Gadalaiki - vasara" 2. posmā no mūsu skolas startēja Fabiola Pollutri kopā ar vēl 5 dalībniecēm no citām Daugavpils skolām, izturot 330 dalībnieku lielu konkurenci.

 Praktiskais uzdevums, par kuru skolniece uzzināja tikai olimpiādes laikā, bija izveidot krāsainu kompozīciju un izstrādāt jostas fragmentu 15 cm garumā.

Rezultātā radošo ideju izdevās realizēt ļoti veiksmīgi. Fabiola ieguva 2. vietu 6.-7. klašu grupā (starp 47 dalībniecēm) un pārdzīvoja neaizmirstamas emocijas, kas pavada jaunu ideju ģenerēšanas procesu.

Paldies visām talantīgām skolniecēm par pacietību un atsaucību, piedaloties ārpusstundu pasākumos!

Mājturības skolotāja T.Baranovska