Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

2017. gada 2. novembrī mūsu skolā notika ikgadējais pilsētas konkurss 10.-11.klašu skolēniem “American Day”. Konkursa organizācijā šogad piedalījās LCB ASV Informācijas centrs, ASV vēstniecība Rīgā, Daugavpils Centra vidusskola, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde un biedrība Lingva-D.

Konkursam pieteicās komandas no astoņām Daugavpils izglītības iestādēm.

Šogad konkursa uzdevumus vienoja tēma „Daudzveidība”. Pasākumu atklāja ASV vēstniecības Rīgā kultūras atašejs Raiens Pesekas ar runu un viktorīnu, veltītu daudzveidības izpausmēm ASV. Tad skolēni prezentēja savas komandas, parādot, ar ko viņu komanda ir īpaša un atšķiras no visām pārējām. Pēc iepazīšanās dalībnieki sacentās, pārbaudot savas zināšanas par ASV slavenībām, kā arī noskatījās video par to, kā daudzveidība tiek uztverta dažādos ASV štatos. Konkursu noslēdza burtošanas sacensības, kuras vadīja Fulbraita programmas angļu valodas skolotāja asistente Ērika Vaita.

Šogad konkurss „American Day” noslēdzās ar šādiem rezultātiem: 

1. vieta – Daugavpils Valsts ģimnāzija;
2. vieta – Daugavpils Valsts tehnikums;
3. vieta – Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola.

Komandas saņēma gardas balvas no Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes un biedrības Lingva-D, savukārt ASV Informācijas centrs uzdāvināja uzvarētājiem angļu valodas vārdnīcas tālākai zināšanu papildināšanai.

Informāciju sagatavoja Nataļja Kaļiņina