Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

27.maijā 5.a klase (labākā klase mācībās pamatskolas posmā) ar klases audzinātāju Svetlanu Loktevu un skolas 1.klašu deju kolektīvs brauca ekskursijā uz Riebiņiem, kur apmeklēja zirgaudzētavu ,,Trīs vītolu staļļi" un pieredzējuša zirgkopja pavadībā iepazinās ar zirgaudzēšanas tradīcijām Riebiņu novadā, kā arī devās izjādēs ar zirgiem. Pirms tam skolēni tika iepazīstināti ar šo zirgu raksturu, temperamentu, kā arī izjādes maršrutu. Pēc tam visi devās aplūkot Riebiņu parku un estrādi, uz kuras dēļiem mazie dejotāji varēja izmēģināt savu raito deju soli.

Ekskursija turpinājās Preiļos, kur skolēni apmeklēja parka teritorijā esošo Leļļu muzeju. Tajā varēja ne tikai aplūkot ļoti skaistas lelles, bet arī iejusties agrāko laiku tēlos un noskaņās, pārģērbjoties dažādu laikmetu stiliem raksturīgos tērpos un cepurēs.

5.a klases skolēni un 1.klašu deju ansamblis izsaka pateicību skolas administrācijai par šo dāvanu, kā arī Daugavpils Latviešu kultūras centra vadītājai Regīnai Osmanei, kas piešķīra bezmaksas transportu.

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/projekti/8-news/414-270513#sigProIdaac1a1813b