Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

14.martā visā pasaulē svin skaitļa Pī svētkus, un arī Daugavpilī šī tradīcija turpinās jau 4 gadus. Daugavpils 16.vidusskola šogad organizēja matemātikas pēcpusdienu ,,Skaitļa Pī svētki”, kurā piedalījās arī mūsu skolas 5.-7.kl. skolēni (2 cilvēki no katras kl.) , sasniedzot labas sekmes dažādās stacijās. Noslēgumā notika apbalvošana, kurā mūsu skolēnu komanda par veiksmīgu sniegumu saņēma atzinības rakstu. Visbeidzot visi baudīja Pī pīrāgu, kas garšoja ļoti labi.

Paldies pasākuma organizatoriem par lielisko pasākumu un mūsu matemātikas skolotājām S.Radionovai un E.Karavajevai par skolēnu sagatavošanu konkursam.

Informāciju apkopoja D.Aizpuriete