Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Latvijas radošākie un progresīvākie skolotāji saņēmuši „Ekselences balvas”

Mūsu skola lepojas ar „Ekselences balvas" 2013 laureāti ķīmijas skolotāju Marinu Ravinsku!

Otrdien 3.decembrī, Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, Rīgā notika „Ekselences balvas" fināls, kurā piedalījās 19 progresīvākie bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji, lai klātienē apliecinātu savu profesionālo meistarību.

„Ekselences balva" notiek jau trešo gadu. Pasākums ieguvis popularitāti un prestižu skolotāju un skolu vadītāju vidū, kā arī augstāko valsts amatpersonu, tostarp, valsts prezidenta A.Bērziņa atbalstu.

Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs, Valsts Izglītības satura centrs un LU Fonds sadarbībā ar uzņēmēju asociācijām un uzņēmējiem trešo gadu tika aicinājuši „Ekselences balvai" izvirzīt profesionālākos un inovatīvākos dabaszinātņu un matemātikas skolotājus. Skolotājus, kuri, izmantojot radošas mācību metodes un informācijas tehnoloģijas, aizrauj jauniešus ar eksaktajiem mācību priekšmetiem, māca viņiem būt uzņēmīgiem un radošiem.

No 47 balvai izvirzītajiem skolotājiem finālā tikās 19 spēcīgākie pretendenti (2 no tiem no Daugavpils pilsētas – Daugavpils 3. vidusskolas fizikas skolotāja Larisa Koroševska un Daugavpils Centra vidusskolas ķīmijas skolotāja Marina Ravinska), lai dienas garumā praktiskā darbībā apliecinātu savu profesionalitāti. Konkursā katrs no dalībniekiem vadīja mācību stundas fragmentu Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēniem, lai saistošā veidā iemācītu skolēniem, kas ir elektriskā strāva, spriegums un organiskas vielas, iemācītu salīdzināt rāpuļus, abiniekus un zivis pēc to galvenajām pazīmēm un pierakstīt skaitļu virknes locekļus ar simboliem.

„Ekselences balvas" pasniegšanas ceremonija notika 3.decembrī plkst. 17.00. LU Mazajā aulā.
Ekspertu komisijas izvēlētais skolotājs katrā no četriem mācību priekšmetiem saņēma balvu 1000 latu vērtībā.

Apsveicam Daugavpils Centra vidusskolas ķīmijas skolotāju Marinu Ravinsku, kura bija starp četriem laureātiem un ieguva „Ekselences balvas" 2013 laureātu titulu.

Novēlam skolotājai izcilību katrā darba dienā un katrā mācību stundā arī turpmāk!