Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Lieldienas ir vieni no gaidītākajiem svētkiem, jo tās atnes sauli, gaismu un pavasari. Arī šogad mūsu skolēni aktīvi iesaistījās Lieldienām veltītajos konkursos, pasākumos un radošajās darbnīcās skolā un pilsētā. 7.b klases meitenes Tatjana Aleksejeva, Darja Luščika, Darja Vasile un Alisa Stjopina izveidoja krāšņu Lieldienu olu, kuru var aplūkot Rīgas ielā Lieldienu olu galerijā. Vairāku klašu skolēni kopā ar klašu audzinātajām devās ekskursijā pa Lieldienu noskaņās izrotāto pilsētu, lai aplūkotu ne tikai krāšnās Lieldienu olas, bet arī kārtīgi izšūpotos Vienības laukumā uzstādītajās šūpolēs. Ir tāds latviešu tautas ticējums, ka tiem, kas Lieldienu laikā daudz šūpojas, vasarā nekodīs odi. Tāpēc visiem, kuri nav paguvuši pašūpoties, ieteicams doties uz Vienības laukumu un labi pavadīt laiku.

Aprīļa sākumā sākumskolas klašu skolēni devās uz Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju, lai piedalītos Lieldienu radošajās darbnīcās, bet pirmo klašu skolēni skolas aktu zālē varēja iet rotaļās, spēlēt spēles un piedalīties konkursos kopā ar Lieldienu zaķi.

Arī citu klašu skolēniem bija iespēja piedalīties svētku pasākumā – paklausīties un pašiem lasīt dzeju par Lieldienām un pavasari. Visi aktīvākie pasākuma dalībnieki saņēma saldas dāvanas no Lieldienu zaķa.

Lai Lieldienu gaišums un cerība iedvesmo mūs!

Direktora vietniece audzināšanas darbā T.Zeiļa

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/pecteciba/8-news/712-060416-3#sigProId71c748ecd6