Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Tuvojoties Ziemas Olimpiskajām spēlēm visa pasaule ir jaunu rekordu gaidās, bet Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā „Zīlīte" 2013.gada rekordi ir jau uzstādīti un tiek apkopoti „Rekordu grāmatā".

2014. gada 17. janvārī Bērnu bibliotēkā „Zīlīte" notika ikgadējais pasākums „Lasītāju rekordu grāmata - 2013", kurā tika apkopoti gada lielākie sasniegumi un pasniegtas balvas iegūtajās nominācijās.

Kā jūs jau lasījāt, mūsu skolas bibliotēka cieši sadarbojas ar bērnu bibliotēku „Zīlīte". Mūsu skolēni vienmēr aktīvi piedalās „Zīlītes" rīkotajos konkursos un pasākumos. Arī 17.janvārī, kad apbalvoja aktīvākos lasītājus, bija arī Centra vidusskolas skolēni. Nominācija „Visneatlaidīgākais informācijas meklētājs" tika apbalvota Anastasija Kurčenko. Mūsu skola bija nominēta kā „Visaktīvākā izglītības iestāde", kūra piedalījās  bibliotēkas organizētajos konkursos.

Patīkami atzīmēt, ka jau sakumskolas skolēni ir aktīvi  „Zīlīte" konkursu dalībnieki. Viņi piedalījās radošo darbu konkursā „Mana pasaka Latvijai", kur bija jāuzraksta sava pasaka.

Sakām: „Paldies!" – klašu audzinātājiem, kuri palīdzēja skolēniem.

Nav jādodas uz Olimpiskajām spēlēm, lai kļūtu par kāda rekorda ieguvēju, nav jāraksta pieteikums un jāpiesakās Ginesa rekordu grāmatai, ir tikai jāatnāk uz Bērnu bibliotēku „Zīlīte", jākļūst par tās lietotāju un katram no Jums ir iespēja iekļūt Lasītāju rekordu grāmatā.

Ljudmila Jagura