Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Lai popularizētu Olimpisko kustību, veselīgu dzīves veidu un godīgas spēles principus sportā, Latvijas Olimpiskā komiteja katru gadu rīko Olimpisko dienu, kurā regulāri piedalās arī mūsu skolas skolēni. Daugavpils Olimpiskajā centrā šodien bija pulcējušās visu Daugavpils Centra vidusskolas klašu komandas ar saviem klašu audzinātajiem, lai piedalītos Olimpiskajā rīta vingrošanā, tādā veidā kuplinot apmēram 76 000 lielo Olimpiskās dienas dalībnieku pulku visā Latvijā.

Pēc Latvijas Olimpiskās himnas noklausīšanās un kopīgas vingrošanas visi varēja noskatīties deju studijas ,,Sikspārnis" dejotāju priekšnesumus, kā arī paukošanas sporta paraugdemonstrējumus, kurus skatītāji vēroja ar aizturētu elpu un ik pa brīdim atzinīgi izsaucās. Jāpiebilst, ka arī mūsu skolas 2012. gada absolvents Sergejs Pļaskins ir guvis labus panākumus šai sporta veidā. Īpaši liels prieks par to, ka visu šo lielo pasākumu Daugavpils Olimpiskajā centrā vadīja, kā arī piedalījās tā organizēšanā mūsu skolas absolvents Nauris Mackevičs, kurš savulaik aizstāvēja skolas godu dažādās sporta sacensībās pilsētā un valstī. Arī šodien viņš novēlēja skolai vislabākos sportiskos sasniegumus un izteica atbalstu turpmākai sadarbībai.

Pēc paraugdemonstrējumiem 5.klašu komanda Olimpiskā centra zālē sacentās ar vienaudžiem no citām skolām, 6. – 12.klašu komandas Olimpiskā centra stadionā mērojās spēkiem florbolā, bet 1. – 4.klašu skolēni sacentās dažādās stafetēs. Stafetes vadīja 12.a klases skolēni. Stafetēs savā klašu grupā uzvarēja 1.b, 2.a, 3.a klase, florbolā uzvaru guva 12.b un 8.b klase, bet mūsu skolas 5.klašu komanda ieguva 1. vietu pilsētā.

Visiem Olimpiskās dienas dalībniekiem tika uzdāvinātas simboliskas hanteles ar LOK  un tās ģenerālsponsoru logo, bet uzvarētājiem pilsētā – 5.a un 5.b klases komandām –  tika vērtīgas balvas – futbola bumba, hantele un liela, garšīga torte. Taču galvenā balva mūsu dzīvē stipra veselība, tāpēc uzvarētāji ir visi, kas var piedalīties sporta spēlēs, turklāt darīt to ļoti mūsdienīgās un tam piemērotās telpās vai stadionos.

Paldies Daugavpils Olimpiskā centra pārstāvjiem, kas deva iespēju mūsu skolas audzēkņiem piedalīties šai lieliskajā sporta notikumā, turklāt ar tik labiem rezultātiem!

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/mmiln/8-news/334-olimpiskadiena#sigProIdeceadadb7a