Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Iniciatīvas ,,Latvijas skolas soma” ietvaros Centra vidusskolas 8.b un 10.a klases skolēni apmeklēja Daugavpils teātri, lai noskatītos mūziklu ,,Džeina Eira”.

Ļoti trāpīgi par izrādi atsaucas 10.a klases skolniece Ariana Jakovļeva: ,,Šarlotes Brontē romāns ,,Džeina Eira” ir pārtapis par brīnišķīgu mūziklu režisora O.Sapošņikova iestudējumā, kuru varējām redzēt uz Daugavpils teātra skatuves. Mūzikla sižets sakrīt ar romāna autores attēloto skaisto mīlestību starp raksturā stipro un pašaizliedzīgo guvernanti Džeinu Eiru un bagāto grāfu Ročesteru. Šai mīlestībai bija jāiziet cauri daudziem pārbaudījumiem, bet tomēr tā pārvarēja visus šķēršļus.

Mūs pārsteidza dramatiskā aktieru spēle, vokālistu brīnišķīgais sniegums un horeogrāfija. Izrādē piedalījās aktieri ne tikai no Daugavpils teātra, bet arī Latvijas Nacionālās Operas soliste Ilona Bagele un citi viesmākslinieki.”

Visiem ļoti patika gan izpildītāju augstais līmenis, gan skaistā mūzika, gan lieliskā deju grupa un neparastais skatuviskais risinājums dažādās dimensijās. Arī skatuves tērpi bija izcili.

Paldies par brīnišķīgo izrādi!

Skolēnu iespaidus apkopoja D.Aizpuriete