Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Realizējot iniciatīvas ,,Latvijas skolas soma” piedāvājumu, mūsu skolas 10.a klases skolēniem 25.septembrī bija iespēja apmeklēt etnomūzikas grupas ,,Tautumeitas” koncertu Kultūras un sporta pilī. Šī bija unikāla iespēja iepazīties ar senām latviešu un latgaliešu tautasdziesmām jaunā skanējumā. Sajūsmu izraisīja jau labi zināmās dziesmas ,,Sadziedami”, ,,Raganu nakts‘’, bet jo īpaši viena no jaunākajām grupas repertuāra dziesmām – ,,Aulejas klezmers”. Lūk, dažas 10.a klases skolēnu atsauksmes par šo koncertu.

Visiem ļoti iesaku apmeklēt grupas ,,Tautumeitas” koncertu. Ļoti skaista, mūsdienīga un skanīga dziedāšana. Bija interesanti vērot, kā meitenes ne vien skanīgi un skaisti dzied, bet arī dejo un spēlē dažādus mūzikas instrumentus (Evelīna Kostjukeviča).

Man patika ,,Tautumeitu” koncerts, bija interesanti klausīties latviešu dziesmas, ko es ikdienā bieži nedaru (Viktorija Anna Bujanova).

Man ļoti patika koncerts! Gaidu vēlreiz šīs grupas uzstāšanos Daugavpilī (Jeļena Skrupska).

Esmu priecīga, ka apmeklēju koncertu. Šī grupa pierādīja, ka latviešu tautasdziesmas var izpildīt mūsdienīgi un stilīgi (Alīna Andrejeva).

Bija ļoti skaista mūzika un daiļas meitenes. Arī puiši spēlēja mūzikas instrumentus, īpaši bundzinieks. Meitenēm bija ļoti skanīgas balsis (Aleksejs Trubovičs).

Ar klasesbiedriem biju ,,Tautumeitu” koncertā. Man patika, kā meitenes dziedāja un dejoja. Viņām bija ļoti skaisti, interesanti skatuves tērpi (Samanta Količeva).

Man patika koncerts, jo tas bija jauniešu stilā. Dzirdēju daudz tautasdziesmu par cilvēkam nozīmīgiem dzīves notikumiem (Viktorija Puncule).

Tas bija interesants un skaists koncerts. Dziesmas bija senas, bet mūzika mūsdienīga. Paldies par iespēju pabūt tik labā koncertā! (Edgars Ževnerovičs).

Skolēnu atsauksmes par koncertu apkopoja literatūras skolotāja D.Aizpuriete