Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Realizējot iniciatīvas ,,Latvijas skolas soma” piedāvājumu, Daugavpils Centra vidusskolas skolēni 23.septembrī apmeklēja pianista Andreja Osokina koncertu ,,Osokins – Bēthovenam”, kas veltīts Ludviga van Bēthovena 250. jubilejai. Šis koncerts notika Vienības nama koncertzālē IX Mūzikas un mākslas festivāla Daugavpils “ReStArt 2020” ietvaros.

Programmā varējām klausīties ne tikai Ludviga van Bēthovena mūziku – ,,Mēnesnīcas sonāti” un citus skaņdarbus, bet arī Volfganga Amadeja Mocarta filigrāno, ēteriski smeldzīgo Fantāziju do minorā, kā arī Bēthovena sekotāju un viņa tradīciju turpinātāju – Roberta Šūmaņa, Sergeja Rahmaņinova, Frederika Šopēna liriskās miniatūras un Ferenca Lista kompozīcijas. Koncertu pianists noslēdza ar izsmalcinātu franču komponista Kloda Debisī skaņdarbu, kurš tapis kā turpinājums vai atbilde Bēthovena ,,Mēnesnīcas sonātei”.

Šis vakars sniedza iespēju ielūkoties liriski smeldzīgajā un rotaļīgi vieglajā romantisma laikmeta pasaulē. Paldies māksliniekam un pasākuma organizatoriem par lielisko iespēju baudīt izcilu mūziku!

Centra vidusskolas skolēni un pedagogi.