Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

2018.gada 30.oktobrī 1.b klases skolēni skolotāju T.Vanaģeles, O.Jermolajevas un vecāku pavadījumā apmeklēja Rotko centru. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas, kultūras un izglītības centrs Daugavpils cietoksnī, vēsturiskajā Artilērijas arsenāla ēkā. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs piedāvā bērnu un skolēnu grupām iepazīt kādu no Daugavpils Rotko centra sektoriem (B,C vai D), kļūt par mākslinieku – izveidot mākslas darbu un senās Dvinskas ielās vai parkos veidot grupas bildi.

Pie Rotko mākslas centra grupu sagaidīja gids, kurš izstāstīja par to, kur bērni ir atbraukuši un daudzus citus interesantus faktus, atbilstoši auditorijas vecumam.

Mēs apmeklējām vienu no ekspozīcijām - D sektoru. Mākslas centra bērnu atpūtas un izglītības istabā skolēni piedalījās sava mākslas darba izveidē, ko varēja paņemt sev līdzi.

Skolēnu iespaidi pēc Rotko centra apmeklēšanas:

Anabella, 1.b klase, 7 gadi: - Man ļoti patika zīmēt radošajā darbnīcā. Es, kā īsta māksliniece, fantazēju un strādāju ar zīmuļiem un krāsām. Es uzzīmēju smaidošu sirsniņu un uzdāvinaju savai mīļākai māmiņai.

Adriana, 1.b klase, 7 gadi: - Man patika atbildēt uz gida jautājumiem par gleznām, minēt to saturu, izteikt savas domas par redzēto.

Emmanuella, 1.b. klase, 7 gadi: - Man patika gleznas mākslas centrā un kopā ar saviem draugiem - klasesbiedriem radoši pastrādāt darbnīcā.

Daniels, 1.b klase, 7 gadi: - Ekskursija bija aizraujoša! Man patika viss! Mēs interesanti pavadījām laiku ar klasi, kopā braucam autobusā, kopā gājām pa cietokšnā ielām, kopā apspriedām gleznas, kopā zīmējam. Mana klase ir visdraudzīgākā klase!

Informāciju sagatavoja skolotāja T.Vanaģele