Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Šī gada 8. aprīlī Daugavpils Centra vidusskolā notika tikšanās ar pārmaiņu projekta mentoru Lauri Lietavieti. Viņš piedalījās diskusijā ar mūsu skolas jauniešiem, kuri mācās vai plāno mācīties vidusskolā. Nedaudz ilgāk par pusstundu Laurim izdevās pārliecināt skolēnus turpināt mācības vidusskolā, sekot karjeras izvēlē savām interesēm, uzdrošināties realizēt biznesa idejas Latvijā. Kā piemēru mentors minēja firmas „Infogram” idejas realizāciju, kas izdevusies diviem jauniešiem no Latvijas.

Skolēnus ieinteresēja, kas var palīdzēt realizēt un attīstīt biznesa ideju; vai ir nepieciešama izglītība un kāda; kā var atrast darbu; vai ir vērts piedalīties projektos u.c.

Savukārt skolas komanda dalījās ar idejām un sasniegtajiem rezultātiem, apspriežot kopā ar mentoru pārmaiņu projekta vadlīnijas.

No projekta „Samsung skola nākotnei” skola saņēma jaunas idejas, materiālus, atbalstu un iedvesmu darbam. Atļauju startēt Daugavpils Centra vidusskolas komanda saņēma februāra beigās, bet jau tagad izdevās realizēt ideju – izveidot platformu „Multimediju centrs”, ko varēs izmantot gan skolēni, gan skolotāji, gan vecāki. Direktors un komandas skolotāji izsaka pateicību savas skolas radošajiem skolēniem un skolotājiem par atbalstu un palīdzību, realizējot šo drosmīgo ideju!

Pārmaiņu projekta komanda

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/ldn/8-news/718-180416#sigProIda84062f58e