Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Mūsu skolas 4.a un 4.b klases skolēni 17.oktobrī devās interesantā un aizraujošā ekskursijā. Pirmais apskates objekts bija konfekšu fabrika Skrīveros, kurā ražo konfektes ,,Gotiņa". Skolēniem pašiem bija iespēja veidot un ietīt konfektes, kā arī uzzināt par konfekšu izgatavošanas senajām tradīcijām. Tālāk brauciens turpinājās uz Rīgu, kur skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku jeb Gaismas pili. Ēkai ir 13 stāvi, tā atstāj ļoti mūsdienīgu un oriģinālu iespaidu. LNB glabājas 6 miljoni dažādos laikmetos iespiestu materiālu – grāmatas, avīzes, enciklopēdijas u.c. 

7. bibliotēkas stāvā izvietots Bērnu literatūras centrs, kurā mēs varējām fotografēties un ilgāk uzkavēties. Lielu iespaidu uz mums atstāja Krišjāņa Barona Dainu skapis, kas pēc Dainu tēva individuāla pasūtījuma gatavots no ozolkoka un kura neskaitāmajās atvilktnēs glabājas visas Krišjāņa Barona apkopotās latviešu tautasdziesmas.

Pēdējais apskates objekts bija televīzijas tornis, no kura 35.stāva mums pavērās fantastisks skats uz Latvijas galvaspilsētu Rīgu. Pateicamies 4.a klases vecākiem par palīdzību ekskursijas norisē, kā arī par atzinīgajiem vārdiem pēc ekskursijas no skolēnu vecākiem un direktores vietnieces audzināšanas darbā!

4.a un 4.b klases audzinātājas Svetlana Skrupska un Nataļja Hozjainova.

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/kontakti/8-news/543-291014-2#sigProId402e82dca8