Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

30.novembrī Daugavpils Centra vidusskolas 8.-9.klašu skolēnu projekta grupa kopā ar projekta koordinatori Jevgeniju Bendorjusu un mūzikas skolotāju Olgu Čapļu devās uz Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālo centru, lai iepriecinātu sirmgalvjus ar garīgās mūzikas un dzejas koncertu. Tika atskaņotas melodijas saksofonam un klavierēm, skanēja arī latviešu, latgaliešu un krievu tautas dziesmas, kurām seniori dziedāja līdzi un kas līdz asarām aizkustināja vecos ļaudis, jo viņi šo pasākumu bija ļoti gaidījuši. Pēc  koncerta skolēni pasniedza katram aprūpes centra iemītniekam pašu, skolasbiedru vai skolotāju sarūpētu dāvanu – ar sirsnību gatavotu ievārījuma burciņu, savukārt tiem, kas uz koncertu veselības stāvokļa dēļ ierasties nevarēja, viņi aiznesa jaunāko klašu skolēnu sarūpētu Ziemassvētku apsveikuma kartīti un dažādus saldumus.

Uz šo labdarības akciju bija ieradušies viesi no Rīgas – Jaunatnes nevalstisko organizāciju apvienības ,,Imka Latvija" pārstāvji ar dažiem jauniešiem, jo šī labdarības akcija tika izplānota tieši Centra vidusskolas jauniešu projekta grupas un ,,Imka Latvija" pārstāvju tikšanās laikā pirms dažām nedēļām. Kā uzsvēra ,,Imka Latvija" prezidente Gunta Kelle, šādi pasākumi vairo un nostiprina kristīgās vērtības sabiedrībā, integrāciju starp dažādu vecumu un tautību cilvēkiem.

Skolas projekta grupa un ,,Imka Latvija" pārstāvji izsaka pateicību par sociālās aprūpes centra administrācijas un iemītnieku izrādīto sirsnību un uzmanību, kā arī visiem skolas pedagogiem, klašu audzinātājiem un vecākiem, kas atbalstīja šo gaišo un sirsnīgo pasākumu, kuru droši varam nosaukt par ,,Labestības stundu" mūsu bērniem.

Gaišu un mierīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku! Iedegsim sveces adventes vainagā par ticību, cerību un mīlestību!

Informāciju sagatavoja skolotājas Dace Aizpuriete  un Jevgenija Bendorjusa

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/kontakti/8-news/463-021213#sigProId0c07f26bc6