Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Pagājušajā nedēļā Daugavpils Centra vidusskolas 5.b klases un 10.a klases komandas piedalījās ZZ čempionāta pusfinālā Latgales reģionā, kas šogad notika mūsu pilsētā. Katrai komandai vajadzēja parūpēties par savu vizuālo tēlu, kā arī izveidot komandas karogu un talismanu. Sacensības sākās ar dažādām atrakcijām, pēc tam notika orientēšanās spēles, bet komandu cīņu noslēdza stafetes.

10.a kl. skolnieki Dana Eimane un Grigorijs Akifjevs, daloties iespaidos par čempionātu, pastāstīja, ka viņu klasei šīs sacensības ļoti patika un ilgi paliks atmiņā, jo tajās bija daudz aizraujošu uzdevumu, ko vajadzēja veikt visai komandai. Ļoti patika arī uzmundrinošā mūzika un čempionāta atmosfēra. Kā atzina 10.a kl.skolēni, čempionātā bija tikai viens trūkums – auksts laiks.

Arī 5.b klases skolēni atzinīgi novērtēja šīs sacensības, viņi tām bija gatavojušies ar lielu aizrautību. Tā kā pamatskolas komandas startēja dienu iepriekš, viņus priecēja ne tikai komandas kopības izjūta un interesantās stafetes, bet arī saulains un silts laiks. 5.b klases komanda čempionātā piedalījās jau otro reizi pēc kārtas un plāno to darīt arī nākamgad.

Konkursa noslēgumā abas mūsu skolas komandas saņēma diplomus par izcilu sniegumu ZZ čempionāta pusfinālā.

Paldies 5.b kl. audzinātājai T.Baranovskai, sporta skolotājam M.Sergejevam un 10.a kl. audzinātājai J.Bendorjusai par komandu saliedēšanu un aktīvu atbalstīšanu sacensību laikā!

Informāciju apkopoja D.Aizpuriete