Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Aprīlī Daugavpils Centra vidusskolas 6.a, 8.a, 8.b, 9.a un 11.a klašu skolēniem bija iespēja iegūt informāciju par Jaunsardzes kustības galvenajām darbības jomām. Skolā viesojās Daugavpils pilsētas jaunsargu vienības instruktori Jānis Mežulis un Jānis Dārziņš, kuri pastāstīja skolēniem par Jaunsardzes kustības mērķiem, ikdienas nodarbībām jaunsargu nometnēs, demonstrēja jaunsargu ekipējumu un vadīja praktiskas nodarbības.

Skolēni atzinīgi novērtēja šo iespēju un, tā kā Centra vidusskolā mācās skolēni, kuri jau šobrīd aktīvi iesaistās Jaunsardzes kustībā, tiek apsvērta iespēja jaunsargu kustībā iesaistīt lielāku skolēnu skaitu. Skolēnus interesēja, kā var iestāties Jaunsardzē un kādās aktivitātēs jaunsargi var piedalīties.

Tā kā Jaunsardze ir Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas organizēta un vadīta jauniešu interešu izglītības forma, iesaistīšanās tajā jauniešiem var kļūt par pirmo soli ceļā uz militāro karjeru, kā arī sniedz iespēju apgūt dzīvē noderīgas zināšanas, prasmes un iemaņas.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete