Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

,,Lāses kauss” ir volejbola turnīrs Latvijas skolu jauniešiem, kurā sacenšas dažādu vecuma grupu zēnu un meiteņu komandas. Vispirms tiek rīkotas sacensības reģionos, bet finālsacensības notiek Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē.

Sestdien, 8.aprīlī, volejbola turnīrs ,,Lāses kauss” norisinājās jau 16 reizi, un ir patiess prieks, ka arī šogad Daugavpils Centra vidusskolai izdevās godam pārstāvēt savu pilsētu un reģionu. Centra vidusskolas komanda (2001./2004.g.dz. meitenes) sīvā cīņā finālsacensībās   izcīnīja 2.vietu. Sporta skolotājs Sergejs Forsjuks atzina, ka fināla spēle bija ļoti spraiga, sacentās divas līdzvērtīgas komandas, tāpēc uzvarētājs noskaidrojās tikai pašās spēles beigās. Šogad Centra vidusskolas komandas sastāvā tika iekļautas 6.-9.kl. skolnieces Anastasija Vorobjova, Diana Mihailova, Karīna Filipenko, Valerija Lakizo, Kristina Borovska, Anastasija Tumanovska, Evelīna Kravceviča. Paldies meitenēm un sporta skolotājam S.Forsjukam par neatlaidību un pašaizliedzību treniņos un turnīra spēlēs.

Sacensību noslēgumā labākās komandas apbalvoja Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis un Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis. Meitenes atzina, ka saņemt izcīnīto kausu no valsts prezidenta rokām ir īpašs notikums, kas paliek atmiņā.

Sports nav domāts cilvēkiem ar vāju gribasspēku, lai tajā kaut ko sasniegtu, turklāt valsts mērogā, tam ir jāveltī ļoti daudz brīvā laika, enerģijas un dažkārt jāatsakās no izklaides vai atpūtas iespējām. Volejbols ir sporta veids, kurā jāiemācās tikt galā ar traumām, jābūt fiziski spēcīgam un aktīvam, tāpēc godalgota vieta sacensībās, kurās šogad piedalījās vairāk nekā 5000 skolēnu, ir pierādījums mūsu komandas meiteņu izturībai, talantam un gribasspēkam.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete