Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

26.martā Daugavpils Centra vidusskolas 8.-12.kases skolēni apmeklēja Rīgu, kur biedrības ,,Ascendum" organizētajā projekta ietvaros noskatījās Dirty Deal Teatro izrādi ,,Būt nacionālistam”, bet pēc izrādes piedalījās diskusijā par tēmām ,,Manas vērtības”, ,,Jauns cilvēks politikā”, ,,Kā nepazaudēt sevi politiskajās intrigās?”. Pēc izrādes skolēniem bija pusdienas Latvijas Universitātē un ekskursija uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, kurā skolēni gida pavadībā apmeklēja zāli, kas veltīta Tautas dzejniekam Imantam Ziedonim, kā arī aplūkoja leģendāro Dainu skapi, kurā glabājas Krišjāņa Barona apkopotās un ar roku pārrakstītās latviešu tautasdziesmas. Neaizmirstamu iespaidu uz skolēniem atstāja arī Rīgas panorāma, kas pavērās no ,,Gaismas pils” augšējiem stāviem.

Beigās skolēni kopā ar gidu devās apskatīt Vecrīgas ievērojamākos kultūras objektus. Noslēgumā visi pulcējās pie Brīvības pieminekļa.

Skolēniem šī bija lieliska iespēja izbaudīt neatkarīgā teātra repertuāru un papildināt savas zināšanas Latvijas kultūrā.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete