Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Katru gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija rīko konkursu „Gribu būt mobils”.

Tā mērķis ir paaugstināt 6.-8.klašu skolēnu izglītības līmeni par drošības jautājumiem, personīgās drošības garantēšanas iespējām ceļu satiksmē velosipēda un mopēda vadītājiem.

Lai iekļūtu pusfinālā, bija jāatbild uz testa jautājumiem par realitātei pietuvinātiem jautājumiem.

Neklātienes kārtas 10 labākos rezultātus ieguvušās komandas savā reģionā sacenšas pusfinālā. (Konkurss notiek latviešu valodā. Uzdevumi tiek uzdoti latviešu valodā un arī atbildes ir jāiesniedz latviešu valodā.)

13. februārī 8. a klases komandai „Ceriņi” (Valērija Lakizo, Sulamīte Tovija Rasnače, Edgars Bleiders, Antons Landenoks, Dmitrijs Jefimovs) bija lieliska iespēja piedalīties konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālā Preiļos un cīnīties par iekļūšanu finālā.

Nepiespiestā, labestīgā un jautrā atmosfērā komandai bija jāveic pieci uzdevumi, kuros tika pārbaudītas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas. Noslēgumā katra komanda prezentēja savu mājas darbu, jāpiebilst, ka mūsu komandas radošais darbs izpelnījās skaļākos aplausus.

Šī lieliskā iespēja tika īstenota, pateicoties DCV direktoram Jurijam Visockim, kurš organizēja transportu, Nataļjai Kožanovai, kura palīdzēja izveidot konkursa nolikumam atbilstošu video ziņu (ziņu skatīties šeit)  un, pats galvenais, pašu skolēnu darbotiesgribai, atsaucībai un radošumam!

Komandas „Ceriņi” skolotāja-konsultante Ināra Pakalne