Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

22.maijā Daugavpils Centra vidusskolas 10.a un 11.a klases skolēniem bija iespēja tikties ar Novikontas Jūras koledžas pārstāvi Jāni Stricenko, kurš pastāstīja par mācību iespējām koledžā un karjeras perspektīvām pēc tās absolvēšanas.

Novikontas Jūras koledža personām pēc vidējās izglītības ieguves nodrošina iespēju iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un ceturtā līmeņa profesionālo kvalifikāciju. Skolas absolventi var iegūt kuģa kapteiņa un stūrmaņa profesiju. Koledža ir dibināta Klaipēdā, un tai ir filiāles arī Latvijā. Skolēni ieinteresējās par iespēju mācīties filiālē Jēkabpilī, kurā 1.mācību gadā par studijām nav jāmaksā. Jau 1.kursā skolēni iziet praksi uz kuģiem, un arī prakses izdevumus 1.mācību gadā apmaksā koledža. Mācības notiek angļu valodā, jo koledža gatavo speciālistus darbam starptautiskās kompānijās un garantē darbu pēc skolas absolvēšanas.

Vairāki Centra vidusskolas skolēni jau mācās šajā koledžā, bet tos, kuriem ir radusies interese apgūt jūrnieka profesiju, lūdzam vērsties pie skolas karjeras konsultantes Olgas Jermolajevas.

Informāciju apkopoja D.Aizpuriete