Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

17.aprīļa vakarā Daugavpils Centra vidusskolā notika konkurss ,,Mis un Misters 2015", kurā piedalījās mūsu skolas skolēni Jekaterina Oreha (9.a kl.) un Kristofers Ticsons (9.b kl.), Sabīne Savicka (8.b kl.) un Armands Jakubovskis, Anastasija Azarova un Iļja Ziskins (10.a kl.), Jekaterina Truboviča (10.a kl.) un Andrejs Jedigarjevs (11.a kl.), Anna Taraskova un Rihards Ušals (11.a kl.). Zālē visas vietas bija aizņemtas, jo atbalstīt konkursantus bija ieradušies vecāki, draugi, skolotāji, klasesbiedri un skolas absolventi. Konkursa dalībnieki dejoja valsi, moderno deju un polonēzi, kurai tērpus bija veidojuši mākslas koledžas ,,Saules skola" audzēkņi.

Kankursā katrs pāris prezentēja ne vien savu dejotprasmi, bet arī citus talantus, intereses un erudīciju, par ko izpelnījās skatītāju uzslavas un aplausus.

Žūrija ,,Mis un Misters 2015" titulu piešķīra Annai Taraskovai un Rihardam Ušalam,  bet nominācijai ,,Mis un Misters Skatītāju simpātija" tika izvēlēti Anastasija Azarova un Iļja Ziskins. ,,Mis un Misters Oriģinalitāte" titulu ieguva Jekaterina Truboviča un Andrejs Jedigerjevs, ,,Mis un Misters Elegance" – Jekaterina Oreha un Kristofers Ticsons. Nominācijai ,,Mis un Misters Stils" tika izvēlēti Sabīne Savicka un Armands Jakubovskis.

Kā atzina konkursa dalībnieki un skatītāji, šis pasākums spēja saliedēt, radīt piederības sajūtu skolai. Konkursantiem bija lieliska iespēja apgūt klasiskās dejas pamatelementus.

Visi konkursa dalībnieki guva pozitīvas, pacilājošas emocijas, ka arī saņēma balvas – biļetes uz kinoteātri un dāvanu kartes.

Apsveicam uzvarētājus un vēlam veiksmi visiem dalībniekiem arī turpmāk!

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete