Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

13.novembrī Daugavpils Centra vidusskolas Latviešu valodas un literatūras MK sadarbībā ar skolas Matemātikas un informātikas MK  vadītāju S.Radionovu un direktora vietnieku informātikas jautājumos V.Sučikeju, kā arī Daugavpils Latviešu valodas un literatūras MA metodiķi I.Bohāni rīkoja konkursu ,,Modernā Latvija" Daugavpils mazākumtautību skolu 11.klašu skolēniem. Pasākumā piedalījās Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja, Daugavpils 15.vidusskolas, J.Raiņa 6.vidusskolas, Daugavpils 16.vidusskolas, Daugavpils 9.vidusskolas, Daugavpils 17.vidusskolas, Daugavpils 17. (vakara) vidusskolas, Daugavpils 13.vidusskolas un Daugavpils Centra vidusskolas komandas.

Skolēni prezentēja savu mājas darbu ,,Mēs modernajā Latvijā", pēc tam, izmantojot balsošanas iekārtas priekšrocības, noskaidroja savas zināšanas par jaunākajiem Latvijas sasniegumiem arhitektūrā, zinātnē, tehnoloģijās, mūzikā, ekoloģijā, literatūrā, kultūrā u.c. jomās.  Spēlē ,,Risks" skolēni paši varēja izvēlēties dažādas grūtības pakāpes jautājumus par kādu jomu.

Pasākuma noslēgumā tika apkopoti rezultāti un pasniegti diplomi uzvarētājiem un pateicības raksti dalībniekiem. Vislabākos rezultātus uzrādīja Daugavpils 15.vidusskolas komanda. Apsveicam ar uzvaru! Paldies organizatoriem, visiem dalībniekiem un skolotājiem par ieguldīto darbu un svētku sajūtu!

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete