Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Starptautisko teātra dienu cilvēki visā pasaulē  ik gadu atzīmē martā. Arī šogad teātra dienu ,kā ik gadu, Daugavpils Centra vidusskola  sagaida ar vairākām teatrālām izrādēm. Par labu tradīciju ir kļuvis  pēctecības programmas ietvaros aicināt sākumskolas audzēkņus uz  pirmsskolas iestādēm, kur paši mazākie skolēni   no sagatavošanas grupas sniedz savu teatrālo izrādi skatītājiem.

Š.g 19. martā DCV Stadiona ielā 6 notika  ļoti radošs pēctecības pasākums pirmsskolas un sākumskolas audzēkņiem. Sagatavošanas grupas bērni sagatavoja 1. a klases skolēniem dāvanu- muzikāli teatrālo izrādi «Svētku pīrāgs».  Izrādei gatavojās visi: pirmsskolas audzēkņi iepazinās ar pasakas varoņiem, radoši attēloja tos savos zīmējumos, kopā ar vecākiem gatavoja kostīmus, veidoja  izrādes afišu un ieejas biļetes.  1.a klases skolēni arī gatavojās izrādes apmeklējumam un klases stundā iepazinās ar teātri kā mākslas veidu. 

Izrādē bija iesaistīti visi pirmsskolas sagatavošanas grupas audzēkņi, viņi iejutās mājsaimnieces, meža dzīvnieku  lomās un izcili izpildīja savu mākslas uzdevumu. Izrāde sanāca  ļoti muzikāla un dinamiska, skatītājiem bija interesanti sekot aktieru spēlei,  dziedāt līdzi pazīstamās dziesmas. Pēc pasakas sižeta meža zvēriem vajadzēja izcept garšīgu pīrāgu, bet sākumā tas viņiem nekā nepadevās, tad palīgā gāja saimniece, un rezultātā  izdevās izcept garšīgu svētku pīrāgu. Izcepto pīrāgu pirmsskolas mazie audzēkņi pasniedza saviem skolas draugiem - 1.a klases skolēniem.  

Liels paldies visiem, kas mīl teātri un kas  iesaistījās Teātra dienu aktivitātēs.