Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

1.septembrī Daugavpils Centra vidusskolas pedagogi, skolēni un viņu vecāki pulcējās uz svinīgo Zinību dienas pasākumu, kurā visus klātesošos uzrunāja skolas direktors Jurijs Visockis, novēlot izturību, mērķtiecību un labus panākumus jaunajā mācību gadā. Sveikt skolas kolektīvu bija ieradusies Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta nodaļas vadītāja Lidija Plavinska un skolas vecāku padomes pārstāve Marina Pavlova. Tika nolasīta arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Jāņa Lāčplēša vēstule, kurā pilsētas mērs pateicās visiem pedagogiem un skolēniem par ieguldīto darbu, sasniegumiem olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās un novēlēja arī turpmāk būt atsaucīgiem, radošiem un atvērtiem visam jaunajam.

Zinību diena ir īpašs notikums skolēniem, kuri uzsāk skolas gaitas, kā arī viņu vecākiem un pirmo klašu audzinātājām Olgai Volodjko (1.a), Olgai Podžukai (1.b) un Oksanai Jurānei (1.c). Mazajiem pirmklasniekiem pirmo reizi atskanēja skolas zvans, pēc kura visi devās uz klases stundu. Iejusties skolas dzīvē 1.klašu skolēniem palīdzēja 11.a un 12.a klases skolēni, kas viņiem lieliski izdevās. Paldies vecāko klašu skolēniem par atsaucību, pacietību un entuziasmu!
Krāšņās krāsas gladiolu un asteru pušķos liecina, ka jaunais mācību gads ir sācies. Lai tas ir darbīgs, iedvesmojošs un sekmīgs!

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete