Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

10.februārī visā Latvijā notika Ēnu diena, kurā skolēni varēja piedalīties dažādu valsts un pašvaldību iestāžu darbā, vērot darba gaitu uzņēmumos un nevalstiskajās organizācijās. Arī mūsu skolēni aktīvi iesaistījās Ēnu dienas norisē. 12. a un 11.a klases skolēni devās uz Rīgu, lai iepazītos ar darba procesa organizāciju Rīgas Tehniskās universitātes Automobiļu transporta fakultātē, Medicīnas koledžā, Banku augstskolā, degvielas uzpildes stacijā ,,Statoil”. Ļoti atzinīgi tika novērtēta Banku augstskolas Finanšu daļā gūtā pieredze – vadības darba stils, attieksme pret Ēnu dienas dalībniekiem.
10.a klases skolnieces devās izbraukumā kopā ar Valsts policijas Latgales reģiona inspektoriem un vēroja policijas inspektoru darbu. Meitenes atzina, ka gūtā pieredze un interesantie vērojumi viņās izraisīja interesi par policista profesiju. 9.a klases skolnieces iepazinās ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departamenta darbu un Daugavpils novada domes sabiedrisko attiecību speciālista ikdienas pienākumiem, kā arī kopā ar 7.a kl. pārstāvi iejutās aktiera profesijā, ēnojot Daugavpils teātra aktierus. Divas 7.a kl. meitenes vēroja, kā darbojas skaistumkopšanas salona ,,Felisija” meistari.
Apkopojot Ēnu dienas pasākumos iesaistīto skolēnu atsauksmes, jāatzīst, ka viņi ir ļoti pateicīgi par iespēju iepazīties ar kompetentiem savas nozares speciālistiem, piedalīties viņu darbā un gūt dziļāku ieskatu kādā no profesijām.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/index.php/karjeras/kp/693-150216#sigProIdf16ff7b235