Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

 9.februārī Daugavpils Centra vidusskolā jau 2.gadu notika ,,Absolventu forums" – vidusskolas audzēkņu tikšanās ar mūsu skolas absolventiem. Foruma īpašais viesis šogad bija Daugavpils Universitātes rektors, profesors Arvīds Barševskis. Viņš rosināja skolēnus uz atklātu diskusiju par nākotnes profesijas izvēli. Rektors pastāstīja par studiju iespējām Daugavpils Universitātē, par novitātēm darba tirgū un augstskolas studiju programmās, jo Latvijā veidojas jaunas ražošanas un industrijas nozares, kurās jau ir vai drīzumā būs nepieciešami profesionāli sagatavoti speciālisti.

Daugavpilij šogad tiks svinēta 740 gadu jubileja , tāpēc uz ,,Absolventu forumu" tika aicināti skolas absolventi, kuri ir devuši nozīmīgu ieguldījumu pilsētas attīstībā ar savu uzņēmējdarbību, sabiedriskajām aktivitātēm un projektiem. Skolēnus uzrunāja Daugavpils Universitātes marketinga direktors, arī Daugavpils lidostas valdes loceklis Jānis Kudiņš, būvuzņēmējs Aleksejs Ivanovs, Rīgas Juridiskās augstskolas vieslektors un uzņēmējs Vadims Šeršņovs un Latvijas Sarkanā Krusta pārstāve Sanita Suveizda.

Mūsu skolēni šajā forumā ieguva vērtīgu informāciju par izglītības un karjeras iespējām Daugavpilī un Latvijā. Tika uzsvērts, ka arī Latvija ir iespēju zeme, tikai jābūt aktīviem, radošiem un mērķtiecīgiem.

Informāciju sagatavoja Jevgenija Bendorjusa un Dace Aizpuriete