Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

26.septembrī visā Latvijā notika Olimpiskā diena, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, godīgas spēles principus, kā arī nezūdošās Olimpiskās vērtības – draudzību, cieņu, izcilību. Šogad pasākuma moto Latvijā ir ,,Iepazīsties – mini handbols", tāpēc demonstrēt šo sporta veidu daugavpiliešiem bija ieradušies handbolisti no Ludzas, kurā ir ļoti stipras handbola tradīcijas.

Olimpiskā diena Daugavpils Centra vidusskolas skolēniem sākās Daugavpils Olimpiskajā centrā, kurā viņi noklausījās Olimpisko himnu un kopā ar citu Daugavpils skolu audzēkņiem piedalījās Olimpiskajā rīta vingrošanā, kuras mērķis ir sagatavot dalībniekus turpmākajām dienas aktivitātēm, kā arī popularizēt rīta vingrošanu. Pēc vingrošanas visu skolu pārstāvji vēroja paraugdemonstrējumus dažādos sporta veidos – austrumu cīņās, sporta dejās, mākslas vingrošanā, handbolā un ielu vingrošanā. Profesionālais sportistu sniegums izpelnījās publikas apbrīnu un ovācijas.

Pēc paraugdemonstrējumiem Centra vidusskolas skolēni sacentās dažādās disciplīnās Olimpiskā centra un skolas stadionā, bet 5.a klases komanda aizstāvēja skolas godu pilsētas 5.klašu komandu sacensībās, piedaloties deviņās stafetēs.

Olimpiskā diena noritēja ļoti draudzīgā un sportiskā gaisotnē, visu klašu komandas saņēma Starptautiskās Olimpiskās Komitejas sertifikātu. Priecē, ka Daugavpils Centra vidusskolā mācās ļoti daudz sportiski aktīvu skolēnu. To apliecina arī septembra nogalē iegūtās godalgas Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās futbolā – 2.vieta 1999.-2000.dz.g. komandai un 3.vieta 1995.-1998.dz.g. komandai.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete