Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

6. decembrī Daugavpils Kultūras un sporta pilī notika jau 15.pilsētas ,,Pop-clip" konkurss, kurā piedalījās Daugavpils skolu un profesionālo izglītības iestāžu pārstāvji.

Šogad mūsu skolu plašā skaitā pārstāvēja 3.-12.klašu skolēni. Uzstāšanās uz Kultūras un sporta pils skatuves ir liels notikums katram dalībniekam, jo ar jauniešiem strādā profesionāļu komanda – gaismotāji, ,,Pop-clip" organizatori u.c. Šis konkurss ir ļoti iecienīts pilsētas jauniešu vidū, tāpēc zāle vienmēr ir piepildīta, bet skatītāji – īpaši atsaucīgi.

Mūsu skolēnu veidoto klipu tēmas bija ļoti dažādas – gan jautras, gan brīnumainas, gan tādas, kas rosina uz filozofiskām pārdomām. Skolēni rādīja savas spējas dejotprasmē, aktiermeistarībā, kostīmu modelēšanā un scenogrāfijā, tāpēc ieguva atzinīgu novērtējumu dažādās nominācijās.

Jaunāko klašu grupā 3.vietu ieguva mūsu skolēnu veidotais klips. Īpašs paldies 8.a klases skolniecei Diānai Dubovskai par klipa māksliniecisko noformējumu!

Arī vecāko klašu grupā mūsu skolēni ieguva 3.vietu. Skolēni bija gandarīti par kopīgi paveikto darbu, kā arī priecājās par iespēju uzstāties uz lielās skatuves.

Novēlam visu klašu audzēkņiem, vecākiem, pedagogiem un skolas absolventiem veiksmīgu radošo sadarbību arī turpmāk!