Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Vecāku biedrība „Daugavpils Centra vidusskolas talantiem”

dcv ta

2015. gada 14. oktobrī LR Uzņēmumu reģistrā tika reģistrēta jauna biedrība ar nosaukumu „Daugavpils Centra vidusskolas talantiem” („DCV talantiem”, reģistrācijas Nr.40008243300).

Biedrības mērķis ir atbalstīt Daugavpils Centra vidusskolas talantīgos skolēnus un skolotājus. Konkrētie biedrības uzdevumi ir šādi:

  • atbalstīt Daugavpils Centra vidusskolas skolēnu un skolotāju dalību nacionālajos un starptautiskajos olimpiādēs, konkursos un sacensībās;
  • apbalvot Daugavpils Centra vidusskolas skolēnus un skolotājus – vietējo, nacionālo un starptautisko olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētājus;
  • attīstīt Daugavpils Centra vidusskolas skolēnu un skolotāju zinātkāri un radošo kapacitāti;
  • atbalstīt Daugavpils Centra vidusskolā rīkotās olimpiādes, konkursus un sacensības.

Balvu vērtības Daugavpils Centra vidusskolas talantiem par veiksmēm.

Lai finansiāli ieguldītu DCV talantu atbalstīšanā, lūdzam pārskaitīt Jūsu ziedojumus uz biedrības kontu Swedbankā – LV77HABA0551040841451.

Būsim pateicīgi par jebkuru Jūsu ieguldījumu mūsu skolas talantu attīstīšanā!

Papildus informācija – pie biedrības Valdes locekļiem:

Vera Komarova
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mob. 29538031

Žanna Vilkova
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mob. 26836480

Goda diena 2017

23.maijā Vecāku biedrība “DCV talantiem” jau otro reizi piedalījās Daugavpils Centra vidusskolas Goda dienā ar saviem apbalvojumiem.

Pēc 2016./2017. mācību gada sasniegumu kopējās novērtēšanas tika nolemts apbalvot ar Pateicības rakstiem un dažādas vērtības dāvanu kartēm reģionālā un valsts līmeņa olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētājus (1., 2., 3. vieta un Atzinība) un viņu skolotājus, kā arī pilsētas līmeņa olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētājus - sākumskolēnus (1., 2., 3. vieta un Atzinība) un viņu skolotājus. Papildus tika apbalvoti arī Starptautiskā matemātikas konkursa “Ķengurs” 1.-3. vietas ieguvēji skolā sākumskolēnu vidū.

Šoreiz arī pēc tradīcijas (katru pusgadu) tika apbalvoti trīs skolas talanti par vislabākajiem sasniegumiem mācībās sākumskolēnu, pamatskolēnu un vidusskolēnu vidū. Biedrības Pateicības rakstus un dāvanu kartes 50 EUR vērtībā saņēma 2.b klases skolniece Evelīna Kezika, 6.b klases skolnieks Daniels Skots Lavs un 11.a klases skolniece Alisa Volkova.

Paldies Jums, mūsu talanti, viņu Skolotāji un visi talantu atbalstītāji!

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/dcvta#sigProId3f431ddb5c

Apsveicam!

skutele dcvta19. janvārī tika apbalvota bioloģijas skolotāja Monika Skutele par 10.a klases skolnieka Nikolaja Hasjuka un skolnieces Alisas Volkovas sagatavošanu Daugavpils pilsētas 38. bioloģijas olimpiādei. Viņa saņēma biedrības balvu 80 EUR vērtībā. Paldies Jums, mūsu Skolotāja!

 

 

 

 

Paldies Jums, mūsu talanti!

17. decembrī tika apbalvoti trīs skolas talanti par vislabākajiem sasniegumiem mācībās sākumskolēnu, pamatskolēnu un vidusskolēnu vidū. Biedrības balvas 50 EUR vērtībā saņēma 4.b klases skolniece Diāna Gabrena, 8.a klases skolniece Anastasija Vorobjova un 12.a klases skolniece Anna Taraskova. Paldies Jums, mūsu talanti! 171215 ta