Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

20. un 21. septembrī Daugavpilī notika Starptautiskais Investīciju forums «Latgale – Eiropas Savienības austrumu vārti». Foruma ietvaros Olimpiskajā Centrā bija atklāta izstāde «Ražots Latgalē un Daugavpils prece».

Šīs nozīmīgs pilsētai un Latgalei pasākums nevarēja mums paiet garām. Mūsu skolas 12.a un 12. b klašu audzēkņi apmeklēja unikālo izstādi. Skolēnus iespaidoja liels paviljonu skaits, Latgalē ražoto preču daudzveidība, reklāmas augsts profesionālais līmenis un apmeklētāju kuplums.

Izlaiduma klasē īpaši aktuāli skan nākotnes profesijas izvēles jautājumi. Izstāde - veiksmīga iespēja iepazīties ar darba tirgu Latvijā, Latgalē, ar uzņēmējdarbības praksi mūsu novadā un pilsētā. Izstādes atslēgvārds – Latgale. Šīs vārds ir dārgs mums visiem. Izstāde demonstrēja lielas iespējas mūsu reģionam, pārliecināja, ka Latgalē dzīvo darbmīlošie un prātīgie pilsoņi.

Pār visu paviljonu vijās maizes un medus gars. Latgales preces ir unikālas, produkti ekoloģiski tīri (ar īpašu baudu mēs tos degustējām!) un veselīgi. Latgalei ir ar ko lepoties, ir ko piedāvāt tūristiem un uzņēmējiem no citām valstīm. Tādas izstādes ļauj īpaši labi sajust savu piederību dzimtajai pilsētai un novadam.

Mūs priekšā gaida izlaiduma eksāmeni, profesijas izvēle. Daugavpili un Latgali gaida jaunie projekti. Mēs gribam mums visiem novēlēt veiksmi un ticību saviem spēkiem.

12.a un 12.b klases skolēni un klases audzinātāja J.Bendorjusa.

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/8-news/332-investforum#sigProIdac65392398