Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

27. maijā projekta nedēļas ietvaros 7.a, 7.b, 7.s klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Cesvaini. Cesvaine ir viena no skaistākajām Latvijas mazpilsētām, kas atrodas Vidzemes augstienes ziemeļaustrumos.  Pilsētā klases sagaidīja komandas pavadoņi: Agris un Dana. Viņi palīdzēja pārvarēt grūtības un iedrošināja skolēnus pārgājiena laikā.

Mūsu pārgājiens sākās netālu no skaistākās pils Latvijā – Cesvaines pils. Tālāk ceļš turpinājās caur Cesvaines pils parku. Audzēkņi uzkāpa pilskalnā – Baronkalnā un  gāja pa Sulas upi. Pārgājiena laikā skolēniem bija iespēja apskatīt Cesvaines kultūrvēsturiskos objektus – mežsarga māju, staļļus, alus brūzi u.c.. Skolēni veica uzdevumus, kas stiprināja komandas uzticību, motivāciju un sadarbību. Pārgājiena galvenais uzdevums bija visiem kopā veikt  distanci. Pārgājiena galapunktā mūs gaidīja ugunskurs, kur varējām uzcept līdzi ņemtās desiņas.

Pēc aizraujošā pārgājiena skolēni apmeklēja Cesvaines pils muzeju. Tas ir Eiropas mēroga arhitektūras vēsturiskais paraugs, kurā apvienota arhitektūra, tēlniecība, metālmāksla  un glezniecība. Pēc pils apmeklējuma skolēni ar jauniem iespaidiem un labu noskaņojumu atgriezās Daugavpilī.