Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Šī gada 16. novembrī Balvos norisinājās Latgales čempionāta volejbolā fināls, kurā tiesības pārstāvēt Daugavpils pilsētu bija izcīnījušas tieši mūsu skolas zēnu un meiteņu komandas, un arī Latgales fināla mačos abām mūsu komandām – gan zēniem, gan meitenēm – izdevās uzvarēt spēcīgus konkurentus un izcīnīt 1. vietu.

Sīvās spēlēs pret Rēzeknes Valsts 1.ģimnāziju, Balvu Valsts ģimnāziju, Kaunatas vidusskolu, Viļānu vidusskolu, Jaunsilavas vidusskolu, Rēzeknes 3.pamatskolu un Dagdas vidusskolu mūsu skolas komandas izrādījās visspēcīgākās.

 Zēnu komandu pārstāvēja Aleksejs Čemodanovs (9.s), Vladislavs Filipovs (8.s), Renāts Laurens (8.b), Ilja Agejevs (8.a), Artjoms Koļesņikovs (8.a), Ivans Seļiverstovs (7.a), Ilja Klimovs (7.s). Sporta skolotāji – Maksims Sergejevs un Aleksandrs Sčagins.

Meiteņu komandā spēlēja 8.s kl. skolnieces Samanta Mikulova, Laura Voitkeviča, Arina Borisova, Evelīna Kezika, Valērija Aščuka un 8.s kl. skolnieces Darja Dobravoļska un Dana Puzāne. Arī meitenes sacensībām sagatavoja Maksims Sergejevs un Aleksandrs Sčagins.

Patiess prieks par tik lieliskiem panākumiem!  Suminām uzvarētājus un viņu sporta skolotājus! Lai veiksmīgas un interesantas sacensības arī turpmāk, prieks par paveikto un morāls gandarījums!