Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Septembra nogale un oktobra pirmā puse bija spraigs laiks mūsu skolas audzēkņiem, kas spēlē volejbolu, jo viņi nopietni gatavojās un piedalījās Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās volejbolā jauniešiem. Divas skolas komandas –  7. klases zēni un 8.- 9. klases meitenes –   ieguva godpilno 1. vietu Daugavpilī savā vecuma grupā un izcīnīja iespēju piedalīties Latgales reģiona finālspēlēs Balvos!

Tātad Latgales reģiona turnīrā spēlēs 7.a klases skolēni Dmitrijs Guboglu un Ivans Seļiverstovs, 7.s klases skolēni  Kirils Žarins, Ilja Kļimovs, Adrians Rudakovs, Sergejs Leonovs, Kirills Isakovs, Vlads Skridla. Sacensībām skolēnus sagatavoja un uz finālu Balvos dosies sporta skolotāji Aleksandrs Sčagins un Maksims Sergejevs. Lai veicas!

Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās volejbolā jaunietēm 1. vietu un ceļazīmi uz Latgales reģiona finālu ieguva 8.s klases skolnieces Darja Dobravoļska un Dana Puzane, 8.a klases skolnieces Katarina Petrovska un Anna Japerte, 9.s klases skolnieces Laura Voitkeviča, Samanta Mikulova, Arina Borisova, Valerija Aščuka un Evelina Kezika. Arī meitenes sacensībām gatavoja un uz Latgales finālu pavadīs sporta skolotāji Maksims Sergejevs un Aleksandrs Sčagins. Novēlam tikai un vienīgi uzvaru!

Sporta skolotāji Aleksandrs Sčagins un Maksims Sergejevs palīdzēja vēl vienai skolas komandai iegūt augsto 2. vietu pilsētā. Komandas sastāvs – 7.a klases skolnieces Evelīna Pisļakova, Irīna Markova, Marika Kostjukeviča, 7.s.kl. skolniece Anastasija Kairo, 8.s kl. skolniece Sofija Ivanova un 6.b kl. skolnieces Katrina Balaško, Kamilla Laurena, Angelīna Kostjukeviča. Vēlam komandai vēl augt un nākamajās sacensībās uzvarēt.