Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Mūsu skolā ir vērtīga un skaista tradīcija –  regulāri tiek organizētas skolēnu, vecāku un pedagogu radošo darbu izstādes. Fotogrāfija ir cilvēka mākslinieciskās izpausmes līdzeklis. Fotogrāfijā ir iespēja dalīties ar pasauli - ar kaut ko sev svarīgu, tā atspoguļo cilvēka pasaules uzskatus, iztēli un attieksmi pret dzīvi. Šajā mācību gadā 11. klases skolniece Oļesja Kovaļevska caur savām fotogrāfijām deva mums iespēju ieraudzīt skaistumu mums apkārt.

Oļesja parādīja skaistumu vienkāršajā - viņa tvēra dzīves mirkļus.  Fotogrāfija ir patiesi unikāla parādība, jo, pateicoties tai, ir iespējams saglabāt notikumus, krāšņas vietas, mīļas sejas, unikālus mirkļus: mārīte, spāre, ziedi, dabas parādības, ģimene un draugi – to, kas katram ir dārgs un tuvs. Olesja palīdz mums burtiski ieraudzīt apbrīnojamo pasauli zem mūsu kājām, kur citi, iespējams, paies garām nemanot.Viņas  fotogrāfijas sniedz pozitīvas emocijas, siltumu, omulīgumu, un patīkamas atmiņas.

Izstādes atklāšanā Oļesja sacīja: „Es sāku fotografēt, kad man bija 12-13 gadi, sākumā vienkārši ar telefonu, bet pēdējos divus ar pusi gadus es profesionāli fotografēju ar fotoaparātu. Man patīk fotografēt dabu, dzīvniekus, un  arī cilvēkus. Es cenšos atspoguļot savu uztveri par apkārtējo pasauli un tās skaistumu. Gribu vēl pateikt paldies Aleksandrai Truskovskai un Agnesei Orbidānei par to, ka deva man tādu iespēju izveidot manu fotoizstādi skolā.”

 Paldies Olesjai par mums dāvāto foto pārsteigumu „Skaistums mums apkārt!!!