Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Daugavpils Centra vidusskolas komandai 1.vieta Daugavpils vasaras sezonas atklāšanas futbola sacensībās!

Komandas sastāvs: Genrihs Truskovskis, Ņikita Plepis,Vadim Sotnikovs, Nikita Jemeļjanovs, Olegs Lošaks –  10.a. kl., Mihails Korženevskis, Ņikita Vorobjovs – 12.a. kl., Aleksandrs Sokolovs, Kirils Plotņikovs – 11.a. kl. , Ilja Afanasevičs un Nikita Ivanovs – 9.b.kl.

Sporta skolotājs Maksims Sergejevs

Daugavpils Centra vidusskolas komandai 2. vieta Daugavpils vasaras sezonas atklāšanas florbola sacensībās!

Komandas sastāvs: Kirils Kuzņecovs, Romāns Ravdivja, Daniels Loginovs no 12. kl., Romāns Streļčuks, Kirils Plotņikovs no 11a.kl., Jurgens Novickis, Jegors Fedotovs no 10a. kl., Nikita Semjonovs– 7.s.kl., Kirills Sokolovs  – 6.b.kl., Dmitrijs Cvetkovs – 7.b.kl., Žanis Mačionis – 9.a.kl., Elvis Pavlovskis –9.b.kl.

Sporta skolotāji Maksims Sergejevs, Aleksandrs Ščagins, Veronika Karpova

Sporta diena

20.maijā Daugavpils Centra visusskolā notika Sporta diena, kurā aktīvi iesaistījās visu klašu skolēni. Interesantu programmu 1.-3. kl. skolēniem bija sagatavojuši 10.a klases skolēni, kuri vadīja dažādas stafetes un veica tiesnešu pienākumus, kas viņiem lieliski izdevās. Paldies skolēniem un klases audzinātājai A.Truskovskai par labi organizētu Sporta dienu! Pēc stafetēm jaunāko klašu skolēni varēja aktīvi izdejoties Leonīda Tihonovska deju nodarbībās, kuras deju skolotājs vadīja ar apbrīnojamu aizrautību un enerģiju. Citu klašu skolēni Sporta dienā ietrenēja roku boksa nodarbībās, piedalījās orientēšanās sacensībās pa pilsētu, kā arī ar izciliem panākumiem piedalījās Daugavpils vasaras sezonas atklāšanas spēlēs, kuras rīkoja Jaunatnes lietu un sporta pārvalde. Mūsu skolas futbola un florbola komandas ieguva godalgotas vietas. Arī basketbola 3×3 komandai (Romāns Streļčuks, Deniss Ligo, Relnds Banders) nedaudz pietrūka līdz godalgai. Programmā bija arī zumba, mūzika un chill zona. Paldies mūsu skolēniem un sporta skolotājiem par augstajiem rezultātiem. Vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās un saulainu, sportisku vasaru!

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/8-news/1891-sveicam-un-lepojamies#sigProId3717891a39