Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

21. aprīlī  10.a un 8.s klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Igauniju, Tallinu, kur tika piedāvāta iespēja uzzināt par šo Baltijas valsti.

Bērniem bija iespēja apmeklēt vienu no aizraujošākajiem Eiropas jūras muzejiem  „Hidroplānu osta jeb Igaunijas Jūras muzejs”. Vēsturiskajā hidroplānu angārā ir ekspozīcija, kas sastāv no 200 īstiem eksponātiem: īsta zemūdene "Lembit", vecākais Igaunijas ūdeņos atrastais kuģis, kas būvēts 16. gadsimtā, mīnas, torpēdas utt. Muzejs ir pilnībā interaktīvs.

Pēc tam mēs nokļuvām brīnišķīgo izgudrojumu pasaulē ,,PROTO”, kas ir pirmais virtuālās realitātes izglītības centrs, tas piedāvā jaunu un unikālu pieredzi, kura nav iegūstama nekur citur Eiropā. Izmantojot virtuālās realitātes brilles, mums bija iespēja iegremdēties fantāziju pasaulē un iepazīties ar tehnoloģiju brīnumiem aizraujošā veidā.

Senās Tallinas viduslaiku gaisotni  mēs ieraudzījām un izbaudījām pastaigās pa šaurajām ieliņām. Katrs stūrītis ir interesants.  Tallinas vecpilsēta ir absolūti pārsteidzoša ar pili, bruģētām ielām, cietokšņa mūriem, Augšpilsētu un Lejaspilsētu.

Šāda veida ekskursijas dod skolēniem iespēju iepazīt to, ko viņi nevar sastapt ikdienā, pilnveidot savas zināšanas un bagātināt kultūras pieredzi. Brīnišķīga atmosfēra, jaunas  emocijas un zināšanas padarīja šo izzinošu braucienu neaizmirstamu.

Informāciju sagatavoja Aleksandra Truskovska

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/8-news/1873-ekskursija-uz-tallinu#sigProId569a963912