Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

19. maijā LCB filiālē Jaunbūves bibliotēkā tika atklātas divas izstādes, kuru darbu autori ir Daugavpils pilsētas skolēni, tajā skaitā arī Daugavpils Centra vidusskolas skolēni.

Izstāde “ Ziedi. Ziedi. Ziedi.” tapusi pateicoties Daugavpils pilsētas vispārizglītojošo iestāžu 4.-9. klašu skolēniem  dizaina un tehnoloģiju radošo darbu konkursa ietvaros, kurā mūsu skolu parstāvēja Sņežana Baranovska (skolotāja Tatjana Baranovska), Sofija Ševeļova, Alīna Stankeviča, Sofija Nekraša (skolotāja Jekaterina Šnaidere).

Izstāde “ Daugavpils cietoksnis. Vakar. Šodien. Rīt.” tapusi Daugavpils pilsētas skolēnu vizuālās mākslas konkursa ietvaros, kurā mūsu skolu pārstāvēja Samanta Timpere un Jeļena Skrupska (skolotāja Agnese Orbidāne).

Lai radošas idejas un iedvesma arī turpmāk!