Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Šogad 12.janvārī savu 85. dzimšanas dienu svin latviešu izcilākais un iemīļotākais komponists Raimonds Pauls. Maestro Raimonda Paula vārds zināms tālu aiz mūsu zemes robežām, viņa mūzika skanējusi neskaitāmās valstīs visprestižākajās koncertzālēs. Komponista bagātā radošā iztēle apvienojusi latviešu tautas mūzikas, džeza, blūza, rokenrola un franču šansona, vācu šlāgera un tautiskās ziņģes intonācijas un elementus, allaž spējot radīt aktuālu un visiem interesantu mūziku.

Atsaucoties Latvijas Radio 2 aicinājumam, arī Daugavpils Centra vidusskolas skolēni pievienojas Raimonda Paula sveicēju pulkam, iesūtot Latvijas Radio 2 pašdarinātus Maestro portretus.

Aicinām klausīties Latvijas Radio 2, kur no 9.janvāra līdz 12.janvārim ēterā skan tikai un vienīgi komponista Raimonda Paula mūzika, ko papildina sabiedrībā zināmu personību un radioklausītāju stāsti un komentāri, bet studijā pie klavierēm varam dzirdēt pašu Maestro.

Daudz laimes dzimšanas dienā, Maestro, vēlam simts gadu turēties un allaž dāvāt dzīvesprieku un radošuma dzirksti savas mūzikas klausītājiem!