Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

27.februārī BJC „Jaunība” notika tehniskās modelēšanas konkurss 1. – 2.klašu zēniem „Mācies darot”. Konkursa mērķi bija attīstīt interesi par tehnisko jaunradi, veicināt tehnisko zināšanu pilnveidošanu.

Konkursā piedalījās arī mūsu skolas skolēni – Daniels Spirts (1.b kl., skolotāja T.Vanaģele) un Alberts Isakovs (2.a kl., skolotāja N.Glušakova).

Sacensību uzdevumi bija  izgriezt un salīmēt transporta līdzekli pēc šablona, no mozaikas detaļām salikt noteiktas figūras, ar finiera zāģīti izzāģēt sivēna figūru un intelektuālais konkurss   (atbildēt uz tehniskiem jautājumiem).

Zēni veiksmīgi parādīja savas zināšanas, iegūstot 2.vietu – Alberts Isakovs un pateicību Daniels Spirts.

Apsveicam mūsu skolēnus un novēlam sekmēt savas prasmes modelēt un konstruēt!

Sākumskolas MK vadītāja Tatjana Vanaģele

View the embedded image gallery online at:
https://dcv.lv/8-news/1188-konkurss-macies-darot#sigProId7ff6ce3ea4