Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

2013.gada 9. maijā Rīgā notika  PROFILES projekta šī gada darbības noslēguma konference. Konferencē savu darbu vairākos virzienos demonstrēja arī Daugavpils pilsētas skolotāji.

 Daugavpils Centra vidusskolas kā Inovatīvās pieredzes skolas darbības virzienus pārstāvēja koordinatore Jeļena Azareviča, skolotāja Jevgeņija Bendorjusa un J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas skolotāja Lada Zinčenko. Jevgeņija prezentēja skolas darbības virzienu „Izmēģinājumu poligons", kura darbības laikā dažādu  ne dabaszinātņu priekšmetu skolotāji vadīja atklātās stundas un vēlāk tika veikta to analīze. Lada stāstīja par saviem ieguvumiem un izjūtām tādā virzienā kā semināru ciklā „Esmu inovatīvs skolotājs".

Centra vidusskolas bioloģijas skolotāja Gaļina Uzlova prezentēja materiālus par  Daugavpils Centra vidusskolas veikumu PROFILES  projekta pētniecības virziena darbā. Skolotāja Ruta Puida  akcentēja PROFILES projekta  Mācīšanās grupu darbnīcu pieredzes aprobāciju  Daugavpils pilsētā.

Konferences organizatori piedāvāja iespēju darboties 4 darbnīcās, kurās gan diskutēja par mācīšanās vadīšanas jautājumiem, gan iepazīstināja ar dažiem internetvides rīkiem, kurus var izmantot darba procesā ar skolēniem. Bija iespēja piedalīties brīvā mikrofona diskusijā un arī iemēģināt Prometins pultis, balsojot par ieguvumiem darbojoties PROFILES projektā  2013.gadā.

Skolotāji atzina, ka darbība šādos pasākumos ir lielisks impulss paplašināt savas profesionālās darbības redzesloku un saskatīt iespējas turpmākās darbības pilnveidei.

View the embedded image gallery online at:
http://dcv.lv/pum/8-news/409-090513#sigProId1702288d6e