Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Pulciņu darba grafiks 2018./2019. m. g.

 

Nosaukums

Diena

Laiks

Vieta

Koris 5.-12. kl.

pirmdiena

otrdiena

trešdiena

piektdiena

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

006.kab.

aktu zāle

006.kab.

006.kab.

Koncertmeistars

trešdiena

piektdiena

10.25 – 11.05

10.25 – 11.05

006.kab.

aktu zāle

Ansamblis 10. – 12.kl.

trešdiena

15.10 – 16.35

006.kab.

Ansamblis 5.-9.kl.

pirmdiena

ceturtdiena

14.25 – 15.05

13.35 – 14.15

006.kab.

006.kab.

Koris 2. – 4.kl.

otrdiena

ceturtdiena

ceturtdiena

8.00 – 8.40

12.45 – 13.25

13.35 – 14.15

006.kab.

006.kab.

006.kab.

Koncertmeistars

otrdiena

8.45 – 9.25

aktu zāle

Literārā jaunrāde

otrdiena

14.25 – 15.05

202.kab.

Dramatiskais pulciņš

1. – 6.kl.

pirmdiena

trešdiena

piektdiena

13.35 – 14.15

13.35 – 14.15

12.45 – 13.25

404.kab.

aktu zāle

aktu zāle

Teatrālā studija 7.-12.kl.

pirmdiena

trešdiena

piektdiena

15.10 – 15.50

8.00 – 8.40

8.00 – 8.40

aktu zāle

404.kab.

404.kab.

Sporta deju pulciņš

pirmdiena

trešdiena

12.20 – 13.00

12.20 – 13.00

aktu zāle

aktu zāle

Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņš

ceturtdiena

14.25 – 15.50

004.kab.

Netradicionālie rokdarbi

otrdiena

13.35 – 14.15

003.kab.

Skolas „mācību uzņēmums”

otrdiena

piektdiena

15.55 – 16.35

14.25 – 15.05

205.kab.

Jauno inženieru klubiņš

otrdiena

ceturtdiena

15.10 – 15.50

15.10 – 15.50

402.kab.

„Topošo un esošo velosipēdu vadītāju skola”

pirmdiena

14.25 – 15.05

210.kab.

Klubs „Erudīts”

otrdiena

ceturtdiena

15.55 – 16.35

18.00 – 19.20

303.kab.

aktu zāle

Veselību veicinošā skola

otrdiena

trešdiena

11.10 – 11.30

14.25 - 15.25

211.kab.

Futbola tehniskie elementi

ceturtdiena

piektdiena

14.25 – 15.05

14.25 – 15.05

sporta zāle

Volejbola tehniskie elementi

otrdiena

trešdiena

15.10 – 15.50

15.10 – 15.50

sporta zāle

 

Fakultatīvo nodarbību grafiks 2018./2019.m.g.

 

Klase

Mācību priekšmets

Diena

Laiks

Kabinets

1.a

Lasīšanas prasmju attīstīšana

trešdiena

11.35-12.15

104

1.a1

Latviešu valoda

otrdiena

12.45-13.25

111

1.a2

Latviešu valoda

otrdiena

12.45-13.25

104

1.a1

Datorika

pirmdiena

12.45-13.25

403

1.a2

Datorika

trešdiena

12.45-13.25

403

1.b

 Lasīšanas prasmju attīstīšana

piektdiena

08.00-08.40

110

1.b1

Latviešu valoda

pirmdiena

12.45-13.25

110

1.b2

Latviešu valoda

piektdiena

12.45-13.25

110

2.a

 Attīstošā matemātika

pirmdiena

12.45-13.25

106

2.a2

Angļu valoda

otrdiena

12.45-13.25

304

2.a1

Angļu valoda

ceturtdiena

12.45-13.25

302

2.a2

Datorika

otrdiena

08.00-08.40

402

2.a1

Datorika

otrdiena

12.45-13.25

402

2.b

Attīstošā matemātika

otrdiena

12.45-13.25

103

2.b2

Angļu valoda

ceturtdiena

12.45-13.25

103

2.b1

Angļu valoda

ceturtdiena

08.00-08.40

302

2.b1

Datorika

pirmdiena

12.45-13.25

402

2.b2

Datorika

otrdiena

13.35-14.15

402

3.a

Dabaszinības

pirmdiena

08.00-08.40

105

3.a1

Latviešu valoda

otrdiena

13.35-14.15

111

3.a2

Latviešu valoda

otrdiena

13.35-14.15

105

3.a1

Datorika

piektdiena

08.00-08.40

403

3.a2

Datorika

piektdiena

12.45-13.25

403

3.b

 Matemātika

trešdiena

12.45-13.25

107

3.b1

Latviešu valoda

otrdiena

13.35-14.15

107

3.b2

Latviešu valoda

piektdiena

11.35-12.15

107

3.c

O.Jurāne

ceturtdiena

12.45-13.25

102

3.c1

Datorika

trešdiena

13.35-14.15

402

3.c2

Datorika

trešdiena

08.00-08.40

402

3.c2

Latviešu valoda

piektdiena

08.00-08.40

111

3.c1

Latviešu valoda

trešdiena

12.45-13.25

102

4.b

Matemātika

trešdiena

12.45-13.25

206

4.b1

Datorika

otrdiena

13.35-14.15

403

4.b2

Datorika

ceturtdiena

12.45-13.25

403

4.a

Krievu valoda

pirmdiena

13.35-14.15

304

4.c

Krievu valoda

otrdiena

13.35-14.15

303

5.a

Matemātika

pirmdiena

13.35-14.15

210

6.ab

Matemātika

ceturtdiena

13.35-14.15

306

5.-6.ab

Datorika

otrdiena

14.25-15.05

403

6.ab

Vācu valoda

otrdiena

14.25-15.05

213

6.ab

Vācu valoda

trešdiena

08.00-08.40

213

7.ab

Matemātika

pirmdiena

13.35-14.15

305

7.ab

Vācu valoda

otrdiena

15.10-15.50

213

7.ab

Vācu valoda

ceturtdiena

15.10-15.50

213

8.-9.

Fizikas pasaule

trešdiena

15.10-15.50

209

9.a

Latvijas vēsture

trešdiena

08.00-08.40

207

9.b

Latvijas vēsture

ceturtdiena

14.25-15.05

205

10.a

Tehniskā grafika

pirmdiena

14.25-15.05

15.10-15.50

403

11.a

Vācu valoda

pirmdiena

08.00-08.40

304

11.a

Vācu valoda

piektdiena

14.25-15.05

213