Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

2018.gada decembrī Daugavpils Centra vidusskolas skolēni kopā ar krievu valodas un literatūras skolotāju Nataļju Kožanovu apmeklēja izrādi “Hamlets”. Šis Daugavpils teātra izrādes apmeklējums notika iniciatīvas “Skolas soma” ietvaros.

Izrāde nevienu neatstāja vienaldzīgu, jo katram bija iespēja tuvāk iepazīt, vērtēt un izprast pasaulslavena autora Viljama Šekspīra darbu. Skolēnus iepriecināja gan lieliskā aktierspēle, gan dekorācijas. Bija arī tādi, kuri teātri apmeklēja pirmo reizi mūžā, un viņu acīs varēja manīt patīkamu, neviltotu pārsteigumu. Pēc teātra izrādes skolēni atzina, ka labprāt dotos uz teātri vēlreiz, lai skatītos kādu citu mūsu teātra repertuārā esošo izrādi.

Skolotāja Nataļja Kožanova minēja, ka “Hamletu” ir skatījusies jau trešo reizi, taču katru reizi azarts un interese augusi, jo nekad nevar paredzēt, ko aktieri būs mainījuši sižetā un kā skatītāji tiks pārsteigti šoreiz.

Mēs pateicamies iniciatīvas “Skolas soma” organizatoriem par lielisko iespēju apmeklēt konkrēto teātra izrādi, iesakām arī citiem to apmeklēt. Protams, jebkuras teātra izrādes apmeklējums ir apsveicams, jo tā var iepazīties ar teātra mākslu un to, kas ir izcila aktierspēle.

10.a klases skolēnu vārdā DANIELS MIHNO