Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Pateicoties ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumam, mūsu skolas 7., 8. un 9. klašu skolēniem decembrī-februārī tika organizēti nodarbību cikli ar vieslektori, izaugsmes treneri Dainu Kriviņu.

Latvijas uzņēmēju un organizāciju vidū Daina ir pazīstama kā individuālās izaugsmes koučs, trenere un mentore, kā arī motivācijas ofline un online programmu autore. Dainas dzīves misija: “Palīdzēt cilvēkiem darīt vairāk to, ko vēlas, nevis tikai to, kas nepieciešams, un dzīvot dzīvi uz 100%!”

Nodarbību cikla „Esi līderis karjerā un dzīvē! ” laikā mūsu skolēniem, praktiski darbojoties, bija iespēja apgūt zināšanas un iemaņas, kā savas spējas un talantus izmantot līderības prasmju attīstībai, kā arī skolēni varēja izanalizēt Latvijas un pasaules veiksmīgu cilvēku līderības pamatprincipus. Jauniešus aicināja aizdomāties, kā individuālās spējas un talanti var palīdzēt mērķtiecīgi plānot un veidot nākotnes karjeru.

Kā nodarbību atgriezeniskā saite skolēniem tika piedāvāts izpildīt mājas darbu – uzrakstīt izaugsmes trenerei D. Kriviņai elektronisko vēstuli par savu nākotnes vīziju, kuru lektore apsolīja izvērtēt un dot konkrētus ieteikumus mērķu sasniegšanai.

Mūsu skolēni bija sajūsmā par treneri Dainu Kriviņu, viņi atzīmēja, ka uzzināja daudz jaunas un sev lietderīgas informācijas, kā arī strādāt ar Dainu ir īstais gandarījums.

Paldies, Dainai par paveikto darbu, ar nepacietību gaidām uz nākošajam nodarbībām.

View the embedded image gallery online at:
http://dcv.lv/karjeras/kp/1178-esi-lideris#sigProId210b43ffc7