Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

22. janvārī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un Daugavpils Universitāti organizēja semināru “Karjeras iespējas mākslas un kultūras nozarē”.

Seminārā piedalījās mūsu skolas 11.un 12. klašu skolnieces un pedagogi-karjeras konsultanti. Pasākums noritēja Daugavpils Universitātēs jaunajā korpusā.

Seminārā, kura tiešā mērķauditorija bija Latvijas izglītības iestāžu karjeras speciālisti, pedagogi un skolēni, piedalījās augstskolu (RISEBA, DU, Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās Filmu skola, Latvijas Kultūras koledža) un Daugavpils kultūras organizāciju pārstāvji.

Semināra laikā tika uzsvērts, ka kultūras darbinieka profils šobrīd ir ļoti plašs, un var tikt saistīts ar darbu Internetā, reklāmas jomā, sabiedriskajās attiecībās, protams, arī pasākumu organizācijā, kurā ir daudz un dažādas nišas.

Daugavpils Universitātes pārstāvji iepazīstināja ar izglītības un darba iespējām mākslas projektu vadīšanā un menedžmentā.

RISEBA pārstāvji pastāstīja par karjeras iespējām audiovizuālās mediju mākslas jomā, sabiedrisko attiecību un reklāmas jomā.

Seminārā Latvijas Kultūras koledžas pārstāvji iepazīstināja ar kultūras menedžmenta nozarēm (mediju producēšanu, tehnisko producēšanu, mūzikas un skatuves mākslas menedžēšanu).

Pēc lektoru uzstāšanas mūsu skolnieces piedalījās “Radošuma meistarklases” (sarunas ar radošo industriju pārstāvjiem). Meitenes atzīmēja, ka tas bija lietderīga pieredze kura palīdzes viņiem orientēties profesijas kultūras jomā nākotnē.

Izdales materiālus no semināra par karjeras iespējām kultūras jomā, var apskatīt skolās bibliotēkā, stendā “karjera” un pie karjeras konsultantiem (311.kab).