Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Š.g. 10. un 11.aprīlī Daugavpilī notika Latvijas Matemātikas skolotāju apvienības konference „Meistars matemātikas mācīšanā", ko organizēja Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde (DPIP) sadarbībā ar Daugavpils Universitāti (DU).

Vairāk nekā 160 Latvijas matemātikas skolotāji iepazinās ar Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja un Daugavpils Centra vidusskolas matemātikas skolotāju pieredzi: matemātika dzīvē latviski un angliski, darbs ar talantīgajiem skolēniem un metodisko paņēmienu daudzveidība matemātikas stundās, pētniecība mācību procesā.

Mūsu skolas matemātikas skolotājas Jeļena Azareviča un Svetlana Radionova savos pieredzes stāstos iepazīstināja konferences dalībniekus par pētniecību mācību procesā un interaktīvas datorprogrammas „GeoGebra" iespējām un praktisko pielietojumu, risinot pētnieciskos uzdevumus.

Matemātikas skolotāji – konferences dalībnieki – augstu novērtēja organizētās aktivitātes konferences ietvaros, atzīmēja to vērtīgumu un aktualitāti.

Latvijas Matemātikas skolotāju apvienības konferences
organizācijas komitejas priekšsēdētāja,
Daugavpils pilsētas
Matemātikas skolotāju MA vadītāja,
DCV IPS koordinatore Jeļena Azareviča

View the embedded image gallery online at:
http://dcv.lv/inova/597-150415#sigProId81b232e798